Potřebujete poradit ? +420 774 113 774 (PO-NE 9:00-20:00)

Potřebujete poradit ?

+420 774 113 774 (PO-NE 9:00-20:00)

Pár minut a máte hotovo!

Online sjednání smlouvy je moderní a pohodlná alternativa k zdlouhavé návštěvě pobočky nebo tisku a skenování papírových dokumentů. S námi uzavřete smlouvy rychle a bez ztráty času, bez jediného listu papíru a kapky inkoustu. Takže je to nejen pohodlnější, ale i šetrné k životnímu prostředí. Pokud ale potřebujete, podepsaná smlouva lze samozřejmě jednoduše vytisknout.


Po vyplnění údajů, Vám do emailu přijde návrh smlouvy, který lze pár kliknutími podepsat. Nepodepsaná smlouva se za 5 dní stornuje a smaže. Pokud máte ke smlouvě jakékoliv dotazy, zavolejte nám na infolinku.


Podepsanou smlouvu následující pracovní dny zpracujeme a po úspěšné registraci Vám smlouvu pošleme zpět na email jako podepsané PDF. Pokud chcete, ukončíme za Vás stávající smlouvu na elektřinu výpovědí, stačí to zatrhnout při sjednání ve formuláři. 


Zahájení dodávky nebo výkupu elektřiny začne automaticky dle zvoleného data, obvykle není potřeba žádná další aktivita z Vaší strany. V případě chybějících informací Vás budeme ihned kontaktovat telefonem a vše s Vámi vyřešíme.


Sjednání výkupu a dodávky je na sobě nezávislé a není nutné mít dodávku, pokud chcete pouze výkup elektřiny. 

1. Krok

Vyplníte smlouvu on-line.

Potřebujeme od Vás jen pár údajů. Data držíme pod zámkem.

2. Krok

Kliknutím podepíšete.

E-mailem obdržíte návrh smlouvy, který jednoduše podepíšete.

3. Krok

Šetříte a vyděláváte.

Díky jasnému přehledu o spotřebě a výrobě máte výdaje za energie jsou pod kontrolou.