Potřebujete poradit ? +420 774 113 774 (PO-NE 9:00-20:00)

Potřebujete poradit ?

+420 774 113 774 (PO-NE 9:00-20:00)

Blog o energetice

Najdete zde informace o klíčových událostech v energetickém sektoru, analýz politiky v energetice, doporučení pro snižování spotřeby energie a zprávy o nejnovějších technologických inovacích.

Platby za elektřinu bitcoinem (BTC)

Moderní doba přináší nové výzvy. Technologie blockchainu, digitální měny, chat GPT a další prostupují do našich životů. Proto i my Vám chceme nabídnout např. možnost zaplatit účty za elektřinu v kryptoměnách (např. BTC, USDT, USDC, ETH a další).

Vstup do éry digitálních měn a blockchainových technologií nabízí nové možnosti nejen v oblasti investic, ale také v běžném každodenním životě. Jednou z oblastí, která se postupně otevírá platbám pomocí kryptoměn, je i placení za spotřebovanou elektřinu. Ať už jste nadšeným příznivcem kryptoměn nebo jen zkoumáte novinky v digitálním světě, možnost platby za elektřinu bitcoinem určitě zaujme.

Společnost EnerSpot a.s., obchodník s elektřinou, se rozhodl být jedním z průkopníků v této oblasti. S cílem přinést inovativní přístup a zároveň úspory pro své klienty, začal EnerSpot nabízet možnosti platby za elektřinu právě pomocí bitcoinu. Tento krok s sebou nese výhody jak pro zákazníky, tak i pro samotnou společnost.

Pro zákazníky, kteří investují do kryptoměn nebo už je aktivně využívají, je možnost platby za elektřinu bitcoinem vítanou alternativou. Eliminuje potřebu měnit své kryptoměny zpět na fiat měnu (např. CZK) a umožňuje jim využívat své digitální zásoby přímo k úhradě svých účtů. Tím se také otevírá možnost diverzifikace portfolia a využití kryptoměn v každodenním životě. 

Pro samotnou společnost EnerSpot představuje tato inovace způsob, jak lépe vyhovět potřebám moderních zákazníků a zároveň posílit svou pozici na trhu. Nabídka platby za elektřinu bitcoinem může přilákat nové zákazníky, kteří jsou otevřeni technologickým inovacím, a také posílit vztah se stávajícími klienty. 

Celkově lze tedy konstatovat, že možnost platby za elektřinu bitcoinem je zajímavou alternativou pro ty, kdo sledují vývoj kryptoměn a chtějí je využívat v běžném životě. Společnost EnerSpot a.s. tímto krokem ukazuje svou angažovanost v přinášení moderních řešení a inovací pro své zákazníky.

Starší články

Proč je dobré sledovat spotové ceny a co dělat, když je cena elektřiny záporná?

Komunitní elektřina a Lex OZE 2

ČEPS o velikonočním pondělí odpojil kvůli nerovnováze v soustavě stovky fotovoltaik od sítě

V EU se vyrobilo více elektřiny z obnovitelných než z fosilních zdrojů

Varování před nepoctivými montážními firmami

ČEZ plánuje nové fotovoltaické elektrárny

Kontrolní seznam evropského spotřebitele energie